Nemzetközi sikerek

Verseny hírek

Április 5-6 a Kárpátaljai Beregszász adott otthont egy 2 napos versenynek, ahol a Varkocs György Box Club 2 versenyzővel képviselte városunkat. Magyarországról csak a mi egyesületünk vett részt ezen az eseményen. Jelenleg az Utánpótlás Magyar kupára való felkészülés kesztyűs szakaszában tartunk és az, hogy a világ egyik legeredményesebb ország versenyén kesztyűzhettünk kiváló lehetőség a versenyzők számára. Tóth Adrián serdülő 59 kg egy nagyon szoros megosztott pontozásos vereséget szenvedett. Balogh Bálint junior 60 kg egy az ukrán bajnokságot is megjárt ökölvívóval került össze és annyira megverte, hogy a bírák sehogy sem tudták maguk felé fordítani az eredményt így Bálint bajnokként tért haza.
A Magyar kupa április 18-21 között lesz megrendezve Érden. A Varkocs előre láthatólag 6-8 versenyzővel vesz részt ezen a válogatottságot is eldöntő versenyen.

Vélemény, hozzászólás?